tafliftTaflift, uzun yıllara dayanan inşaat, makine ve asansör sistemi konusundaki deneyimlerini cephe ve yük asansörleri alanına taşımıştır. İş güvenliği, işçi sağlığı, zamandan ve maliyetten tasarruf imkânlarını bir arada sunan inşaat cephe asansörlerinde dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Asansör ve inşaat sektöründe, "güvenlik sistemleri" konseptini oluşturmakta, bu alanda ARGE ve ürün geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Bilindiği üzere, asansör sistemlerinde teknoloji ve güvenliğin en üst seviyede olması temel esastır. İş güvenliği ve işçi sağlığı anlayışını ileri teknoloji ile birleştiren, maddi kaygıları bir yana bırakıp insan hayatını öncelemeyi ilke edinmiş olan Taflift, kendi üretimini cephe ve yük asansör sistemlerini inşaat sektörünün hizmetine sunmaktadır. Taflift iş yapma anlayışını insan, teknoloji ve güvene dayalı üç sacayağının üzerinde kurgulamaktadır.

İş güvenliği anlayışının daha çok önemsendiği şu günlerde, Taflift ürünleri, ülkeminiz saygın inşaat firmalarının proje ve taahhütlerinde başarı ve güvenle kullanılmaktadır.

TAFLİFT

01

SATIŞ SONRASI BİZ

Kaliteli ve güler yüzlü hizmet satıştan sonrada devam eder.
02

MAXİMUM 24 SAAT

Olumsuz bir durumda 24 saat içerisinde şantiyeye ulaşıp sorunu çözme.
03

KULLANICI EĞİTİMİ

Kullanıcıların eğitimi ve sertifika verilmesi tarafımızdan yapılır.
TOP
ArabicDanishDutchEnglishFrenchKurdish (Kurmanji)RussianSwedishTurkish